You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Grup Şirketleri

Aterenerji Logo
Solar Enerji Partneriniz!

Aterenerji güneş enerji sektörüne giriş yaptığı günden bugüne, Türkiye’nin enerji üretiminde yenilenebilir ve sürdürülebilir çözümlerin arttırılması misyonu ile hareket etmektedir.

Aterenerji, tasarımdan uygulamaya, kurulumdan çözümlemeye özellikle detay çözümleri konusunda yüksek bilgi ve deneyime sahip proje grubu ile fotovoltaik enerji uygulamalarında çözüm ortağı (EPC) olarak hizmet vermektedir. Sunduğu tüm, hizmetler kendi alanında uzman personelimiz tarafından yönetilmekte olup, güneş enerji santralleri konusunda çatı üstü ve arazi uygulamalarında departmanlarımız ayrı ayrı çalışmalar yürütmektedir.

Ayrıca projelerimizde kullandığımız tüm malzeme ve ekipmanları dünyaca ünlü, alanında kendisini ispatlamış tedarikçilerimizden sağlamaktayız. Geniş bir yelpazeye sahip tedarikçi portföyümüzde Avrupa’dan Uzak Doğu’ya kadar birçok üretici firma yer almaktadır.

Daha fazla “Verimlilik ve Kazanç”

Anahtar Teslim Solar Çözümler!
 • Şebeke Bağlantılı Sistemler ( ON GRID )
 • Şebeke Bağımsız Sistemler ( OFF GRID )
 • Hibrit Sistemler
Aterstore Logo
İnşaat Malzeme Tedarik Sektörünün Öncüsü!

Aterstore 1996 yılında İzmir’de kurulmuştur. Yaptığı modern yatırımlarla bugün 3000 m2’lik (6000 m2) kapalı alanında temelden çatıya 3000 çeşidi aşkın ürün yelpazesi ve 50 kişilik profesyonel kadrosu ile tüm Türkiye’ye satış ve uygulama alanında hizmet veren bir kuruluş haline gelmiştir.

Aterstore, inşaat malzeme tedarik sektöründe konumu ve hizmet anlayışı ile Türkiye yapı sektörünün lider şirketleri arasında yer almaktadır. Modern ve kaliteli yönetim anlayışı, devamlılık ilkesi ve güven duygusu ile faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Müşterilerimize, bol çeşit, Dünya’nın en büyük markaları, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak, satın aldıkları malzemeler ile uygulama yaptıkları alanlarda yardımcı olmaktayız.

Aterstore, tüm yapı profesyonellerine geniş kapsamlı yapı malzeme tedariği sağlar. Geniş marka ve ürün seçenekleri ile çatı, cephe, izolasyon, dekorasyon, boya, reklam ürünleri ve yardımcı malzemelerde ihtiyaca uygun çözümler üretir.

Zengin Marka ve Ürün & Güçlü Lojistik Altyapı

Aterstore, tüm yapı profesyonellerine geniş kapsamlı yapı malzeme tedariği sağlar. Geniş marka ve ürün seçenekleri ile çatı, cephe, izolasyon, dekorasyon, boya, reklam ürünleri ve yardımcı malzemelerde ihtiyaca uygun çözümler üretir.

Ürün Grupları
 • Çatı & Cephe Ürünleri
 • Su Yalıtımı Ürünleri
 • Zemin Teknigi Ürünleri
 • Isı & Ses Yalıtımı Ürünleri
 • Yapı Kimyasalları
 • Dekorasyon Ürünleri
 • Kaba Yapı Malzemeleri
 • El Aletleri Ürünleri
 • Solar Enerji Çözümleri
 • Uygulama Detay Çözümleri

Güçlü lojistik kabiliyeti sayesinde yapı malzemeleri satış, pazarlama ve dağıtımında Ege Bölgesi’nde aktif rol oynayan Aterstore, İzmir merkez olmak üzere, İzmir’in ilçeleri, komşu illeri ile İç Ege, Kuzey Ege, Güney Ege Bölgeleri ve Akdeniz ve Marmara Bölgeleri’nin bir kısmına servis sağlamaktadır.

Atersan Logo
Fonksiyonel & Verimli Yaşam Alanları İnşa Eder!

Atergrup’un endüstriyel inşaat sektöründeki engin tecrübesini gayrimenkul sektörüne taşıması ile kurulan Reanka, konut sektöründe hizmet vermektedir. Mimari tasarım, mühendislik, uygulama ve gayrimenkul yönetimi konularında uzmandır.

Reanka, Atergrup’un çeyrek asra yakın bir süredir sürdürdüğü mükemmeliyetçi yapısı ve profesyonel iş anlayışı ile bölgenin en güvenilir ve tanınmış markalarından biri olma hedefiyle gelecek projelerine şekil vermektedir.