You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Anahtar Teslim
İnşaat

Atersan, inşaat malzemeleri üretiminden distribütörlük, bayilik ve perakendeciliğe; güneş enerji projelerinde tasarım ve kurulumdan çatı, cephe, çelik konstrüksiyon gibi yapı eleman ve sistemlerinin uygulamasına kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Atergrup’un lokomotif firması olarak, Anahtar Teslim İnşaat taahhütlerinde tüm bu uzmanlıklarını bir araya getirir.

Atersan, farklı inşaat teknikleri ve yapı tipolojilerinde yıllar içinde sahip olduğu deneyim çeşitliliği ve zenginliği sayesinde en karmaşık ve zorlu projelerde çözüm üretme ve çözümleri hayata geçirme yeteneğine sahiptir.

Bünyesinde barındırdığı yönetici, mühendis, tekniker ve saha elemanlarından oluşan geniş kadrosunun yanı sıra, yıllar içinde birçok projede birlikte uyum içinde çalıştığı, aynı kalite anlayışı ve sorumluluk bilincine sahip, alanlarında yetkin malzeme üreticileri, mühendislik firmaları ve taşeronlardan oluşan geniş tedarikçi ağı ile, her ölçekte projeyi süratle ve en yüksek kalitede tamamlamak için gereken kaynaklara sahiptir.

Atersan, inşaat sektörünün gerek ülkemizde, gerekse dünyada en verimsiz sektörlerden biri olduğunun bilinciyle, kaynaklarını en etkin ve verimli şekilde kullanmak ve malzeme, işgücü, süre kayıplarını en aza indirgemek için yalın inşaat gibi çağdaş üretim metotları ile yönetim anlayışını benimsemiş ve uygulamaktadır. Böylelikle, teknik bilgi ve altyapı üstünlüğünün yanı sıra yönetsel becerileri, müşterilerine en kaliteli hizmeti, en güvenli ve süratli biçimde, en uygun maliyetlerle sunabilmesini sağlar.

Uzmanlık alanlarımız ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Bize Ulaşın