You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Danışmanlık
Planlama

Proje Gereksinim & Koşullarının Değerlendirilmesi

Atersan, müşterilerinin işlevsel gereksinimlerine; 25 yıllık süre içerisinde oluşmuş kalite kontrol standartlarına uygun hizmet ve tedarikçi portalına işlenmiş çözüm ortakları ve deneyimli mimar- mühendislerden oluşan kadrosuyla maliyet, süre, performans gibi hedefleri doğrultusunda en uygun çözümleri üretmek için çalışır. Değer Mühendisliği yaklaşımıyla, ilk inşaat süre ve maliyetlerinin yanı sıra işletme ve bakım giderlerini en aza indirgemek için alternatif çözümler ortaya koyarak, yatırımcıların kendilerine en uygun çözümleri seçebilmelerini sağlar.

Basit depolardan prestij yapılarına, yüksek standartlarda yangın dayanımı, hijyenik koşullar, enerji tasarrufu gibi özel performans isteyen yapılara kadar çok çeşitli yapı tiplerinde geniş ve derinlemesine bilgi birikimi ve deneyimi ile müşterilerinin beklentilerinin ötesinde yatırımlarına en yüksek karşılığı almalarını hedefler.

Tasarım ve uygulama alanlarında yerel yönetmeliklere olduğu kadar uluslararası standartlara hakim, teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ve kendini yenileyen bir ekiple, etkin, yüksek verimli, uzun ömürlü binalar üretir.

Uzmanlık alanlarımız ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Bize Ulaşın