You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Garanti
Bakım&Onarım

Tedarik zincirinde uluslararası standartlarda kaliteli, güvenilirliği kanıtlanmış firmalarla çalışan Atersan, ilk inşaat maliyetlerinin yanı sıra, işletme ve bakım giderleri düşük, sürdürülebilir ve verimli binalar üretmeyi hedefler.

Binaların bakım-onarım maliyetlerinin yüksek olmasının, birkaç yıllık kullanımdan sonra beklenen performans ve verimliliği gösterememesinin başlıca sebeplerinden biri gerekli bakımların zamanında yapılmamasıdır. Doğru zamanda bakım yapılmaması, sonradan çok daha büyük maliyetlerle, üstelik iş kaybına yol açan onarımlara sebep olur, yapının ömrünü kısaltır. Bu yatırımcılar için genellikle gözden kaçan gizli bir maliyettir.

Müşterileriyle çözüm ortaklığına dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefleyen Atersan, inşaat sonrası garanti ve bakım süreçlerinde, müşteri memnuniyeti odaklı kalite yönetim ilkelerine uygun olarak verdiği hizmetlerin uzun ömürlü olmasını sağlamak için gerekli bakım ve kullanım prosedürlerinin yerine getirilmesini takip eder. Bu amaçla özel olarak kurduğu müşteri takip sistemiyle kurulan sistemlerin kullanım spesifikasyonlarında öngörülen şekilde periyodik olarak yapar.

Uzmanlık alanlarımız ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Bize Ulaşın