You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Tasarım
Mühendislik

Atersan, ele aldığı her projede öncelikle müşteri gereksinimlerini ve proje koşullarını dikkatle inceleyerek riskleri ve değerlendirilebilecek fırsatları belirler ve proje paydaşları ile paylaşır. Böylelikle projenin ilave maliyet, gecikmeler gibi olumsuz sürprizlerle karşılaşmadan sorunsuz şekilde teslimini hedefler.


Tasarım&Mühendislik Çalışmaları

Atersan proje ekipleri, yapı teknolojisi üzerine, malzemelerin üretim süreçlerinden proje uygulama detaylarına kadar saha deneyimiyle pekiştirilmiş derinlemesine ve güncel bilgiye sahiptir.
Böylelikle istenildiğinde tasarım evresinde yatırımcı, mimar, mühendis ve proje yöneticileri gibi proje paydaşları ile uyum içinde çalışarak, müşterilerinin işlev, kalite, maliyet, süre hedeflerine en uygun çözümleri üretmek için çalışır.

Planlama

Atersan'ın, rekabet gücü, her projenin kendi koşullarına uygun organizasyonun kurularak, kaynakların en etkin şekilde kullanımının sağlanması, böylelikle en kaliteli hizmetin en süratli biçimde ve en rekabetçi maliyetlerle gerçekleştirilmesine dayanır. Bu ancak doğru ve ayrıntılı bir planlama ile mümkündür. Atersan proje ekipleri üzerlerine aldıkları projeleri, öncelikle müşteri hedeflerine uygun şekilde ayrıntılı planlamasını yapar ve uygulama süreci boyunca planın işlerliğini gözetir.


Uygulama & Kontrol

Atersan yıllar boyunca birlikte çalıştığı yetkin ekipleri, çözüm ortakları ve yerleşmiş yönetim anlayışı ve prosedürleriyle iş kalitesini güvence altına alır. Saha içi ve dışında kurduğu sıkı kontrol ve iyileştirme mekanizmalarıyla yapılan işleri öncelikle kendi süzgecinden titizlikle geçirerek müşteriye en sorunsuz şekilde teslim etmek için çalışır.
Proaktif yönetim anlayışıyla, iş kalitesini, projenin zamanında, emniyetli bir şekilde ve bütçesinde tamamlanmasını tehdit eden unsurların önceden tespit ederek gerekli tedbirlerin olumsuz sonuçlar oluşmadan alınmasını hedefler. Şeffaflık politikası gereği müşterilerini ilerleyiş konusunda ayrıntılı olarak bilgilendirir.

Uzmanlık alanlarımız ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Bize Ulaşın