You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Cephe
Çözümleri

Boyalı sac kaplama malzemeleri yatay ve dikey cephe uygulamalarında sorunsuz detay çözüm alternatifleriyle modern ve estetik görünüm sağlanmaktadır. Polyester, PVDF, Plastisol boya seçenekleri ile yük taşıma kapasitelerine göre negatif olarak uygulanmaktadır. Boyalı Sac Kaplama Sistemleri cephe kaplamada ekonomik ve estetik çözümler sunar.

Özellikle endüstriyel yapılarda tercih edilen kaset sistemleri, ana konstrüksiyon haricinde ek bir taşıyıcıya ihtiyaç duyulmadığından ekonomiktir, statik açıdan bina yükünü hafifletir. Ekstra bir taşıyıcı konstrüksiyona ihtiyaç olmadığından dolayı iç mekanda düzgün, hijyenik, kolay temizlenebilir bir ortam yaratır. Kaset üzeri hem yatay hem de düşey döşenebilen trapezler ile estetik görünüm kazandırır.

Poliüretan ve taş yünü dolgulu cephe panelleri gizli vidalı geçme sistemi ile yapılarda estetik çözümler sunar. Kilitsiz sistem ile konteyner, ara bölme duvarlarında, prefabrik evlerde kullanılma özelliğine sahiptir. Geçme sistem özelliği ile ara bölme duvar paneli olarak da kullanılmaktadır. Atersan, sandviç panel sistemleri ile cephede, projeye ve tekniğe uygun detay çözümleri sunmaktadır.

Uzmanlık alanlarımız ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Bize Ulaşın