You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dekorasyon
Çözümleri

Asma tavan sistemleri, tavandan geçen her türlü tesisatı gizlemek; aydınlatma armatürleri, yangın dedektörleri gibi pek çok elemanı monte etmek, akustik koşulları yerine getirmek; rahat, konforlu iç mekan koşulları sağlamak ve elbette estetik kaygıları gidermek amacıyla tercih edilmektedir. Atersan, ticari binaların yenileme projelerine uyarlanmış asma tavanlar ve diğer dekorasyon ürünleri ile mekanınızın ince ayrıntıları için çözümler sunar.

Alçıpan, cam ve alüminyum başta olmak üzere farklı malzeme ve tekniklerle uygulanan hafif, estetik, esnek ve istenilen yalıtım özelliklerine sahip bölme duvar sistemleri, demontable olup, montaj kolaylığı ve her ortama rahatça ölçeklendirilebilir olması bakımından tercih edilmektedir. Oda duvarları, tesisat duvarları, WC ve banyo bölmeleri elde edilebilen bölme duvarlar, düzgün ve estetik bir görünüm sağlar. Ofis tasarımlarında, kullanım sürecindeki gereksinimler ve olası değişiklikler göz önüne alınarak, klasik anlamda duvar yerine, modüler bölme duvar sistemleri kullanılmaya başlamıştır.

Üstü açık mekanlar için ideal çözüm olan açılır-kapanır pergola sistemleri kolay kullanımıyla dört mevsim hizmet verir. Su sızdırmaz, havuzlanma yapmaz. Güneş ısısını muhafaza etmesi, bitişik odalara sirküle etmesi gibi özelliklerinden dolayı mekanın ısı dengesini mükemmel bir biçimde sağlar. Ses yalıtımına da yardımcı olur. Açılır - kapanır pergola ile terasınızda yada verandanızda daha fazla güneş yada daha fazla gölge olması artık sizin kontrolünüzde!

Uzmanlık alanlarımız ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Bize Ulaşın