You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

İzolasyon
Çözümleri

Atersan, PVC, akrilik, bitüm, çimento, kauçuk, poliüretan ve sıvı silikon esaslı su yalıtım malzemeleri ile her türlü yapıda su yalıtım uygulamaları gerçekleştirmektedir. Maksimum enerji tasarrufu sağlayan, uzun yıllar bakım gerektirmeyen ürünleriyle kalıcı, ekonomik ve çevre dostu çözümler sunmaktadır. Atersan; su yalıtım sistemleri alanında edindiği 20 yıllık deneyim ile her türlü yapıda temelden-çatıya su yalıtım çözümleri sunmaktadır.

Likit halde sürülerek uygulanan, uygulandığı yerde süratle kuruyarak eksiz ve su geçirimsiz bir izolasyon tabakası oluşturan ürünler ile yapılan uygulamalardır. Sürme esaslı olarak yapıların su izolasyonu gerektiren bölgelerinde detayına uygun akrilik, bütüm, çimento, kauçuk, poliüretan ham maddeleriyle üretilmiş yapı kimyasallarıdır. Sürme esaslı malzemelerle yapılan uygulamalar eksiz ve bir bütün oluşturmaktadır. Yani su kaçağının oluşabileceği en küçük nokta dahi kalmamaktadır.

Mantolama, dışarıdaki ısıyı içeri sokmadan, bina içerisindeki ısıyı muhafaza etmek amacı ile bina kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Günümüzde en çok tercih edilen ısı yalıtımı sistemidir. Mantolama, bina dış yüzeyini ısı değişikliklerinden koruyarak binanın ömrünü uzatır, ısıtma-soğutma sistemlerinin kapatılmasından sonra da konfor şartlarının devamını sağlar. Atersan, XPS, EPS ve Taş yünü levhalar ile binanın dıştan veya içten ısı yalıtımını gerçekleştirmektedir.

Uzmanlık alanlarımız ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Bize Ulaşın